MERHABA ARKADAŞLAR

 

 Son zamanlarda bloğuma fazla yemek ekleyemedim. Şu sıralar çok yoğun bir koşuşturma içerisindeydim. Şimdide işe başladım vakit bulduğum zamanlarda yine en güzel tariflerimi sizlerle paylaşacağım.Sizlerle çok sevdiğim bir yazıyı paylaşayım..

   Önüne geçemediğin tek şey kaderdir,Seni yaşama bağlayan herşey aslında bir mucizedir.Bugün yaşadığın herşey, dünden kalma sebeplerdir.Ve aslında hayat dediğin; "Yaşayabildiğin kadar güzeldir.  CAN YÜCEL..

  Önüne geçemediğin tek şey kaderdir,Seni yaşama bağlayan herşey aslında bir mucizedir.Bugün yaşadığın herşey, dünden kalma sebeplerdir.Ve aslında hayat dediğin; "Yaşayabildiğin kadar güzeldir. CAN YÜCELÖnüne geçemediğin tek şey kaderdir,Seni yaşama bağlayan herşey aslında bir mucizedir.Bugün yaşadığın herşey, dünden kalma sebeplerdir.Ve aslında hayat dediğin; "Yaşayabildiğin kadar güzeldir. CAN YÜCELÖnüne geçemediğin tek şey kaderdir,Seni yaşama bağlayan herşey aslında bir mucizedir.Bugün yaşadığın herşey, dünden kalma sebeplerdir.Ve aslında hayat dediğin; "Yaşayabildiğin kadar güzeldir. CAN YÜCELvÖnüne geçemediğin tek şey kaderdir,Seni yaşama bağlayan herşey aslında bir mucizedir.Bugün yaşadığın herşey, dünden kalma sebeplerdir.Ve aslında hayat dediğin; "Yaşayabildiğin kadar güzeldir. CAN YÜCELÖnüne geçemediğin tek şey kaderdir,Seni yaşama bağlayan herşey aslında bir mucizedir.Bugün yaşadığın herşey, dünden kalma sebeplerdir.Ve aslında hayat dediğin; "Yaşayabildiğin kadar güzeldir. CAN YÜCEL

 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !